Kto może założyć własny sklep z koszulkami w Stimago?

Kto może założyć własny sklep z koszulkami w Stimago

Interesujesz się modą, lubisz projektować ubrania i masz setki doskonałych pomysłów? A może uwielbiasz nosić t-shirty i poszukujesz nowych wzorów, które na pewno spodobałyby się wielu innym internautom? Wbrew pozorom rozpoczęcie przygody ze światem mody nie jest zarezerwowane jedynie dla celebrytów i wcale nie musi wiązać się z olbrzymimi kosztami. Wręcz przeciwnie… można na tym zarobić i zamienić w prawdziwy sposób na życie. Co będzie nam potrzebne na początek? Dostęp do internetu, chwila wolnego czasu i dobry pomysł. We wszystkim innym pomoże ekipa Stimago!

Własny sklep z koszulkami

Dlaczego często rezygnujemy z realizacji naszych marzeń i celów? Najbardziej paraliżuje nas strach przed odniesieniem porażki i związanymi z nią kosztami. W końcu we współczesnym świecie niemal każde przedsięwzięcie wymaga poważnych inwestycji i deklaracji. Prowadzenie własnego sklepu oznacza konieczność założenia działalności gospodarczej, ta z kolei nie może obejść się bez dopełnienia stosownych formalności i wysokich opłat. Nikt nie może dać nam jednak gwarancji, że nasza inicjatywa odniesie sukces. Na szczęście założenie własnego sklepu z koszulkami może być znacznie łatwiejsze, tańsze i zdecydowanie mniej ryzykowne. Wystarczy zaufać profesjonalistom, którzy zajmują się projektowaniem i tworzeniem t-shirtów na co dzień.

Projektant Stimago

Brzmi dumnie, prawda? Wbrew pozorom to wcale nie takie trudne. Jeżeli masz świetne pomysły, a zaprojektowanymi przez Ciebie koszulkami zachwycają się wszyscy znajomi, warto spróbować swoich sił i rozpocząć współpracę ze Stimago! Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie stimago.pl i wykorzystasz możliwości, które daje Ci serwis. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi przygotujesz swoje unikalne projekty. Jeżeli nie wiesz, jak się nim posługiwać, skorzystaj z naszych porad. Inspiracji nie brakuje – wystarczy się dobrze rozejrzeć, aby odkryć świat nieograniczonych możliwości. Nie trzeba nawet wychodzić z domu! Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien, czy założenie własnego sklepu z koszulkami w Stimago to dobry wybór, napisz wiadomość na adres mailowy biuro@stimago.pl i przedstaw nam swój pomysł. Przygotujemy dla Ciebie projekt i jeśli dojdziesz do wniosku, że to właśnie to, czym chcesz się zajmować, przygotujemy odpowiednią umowę i rozpoczniemy współpracę.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Realizację projektu i przygotowanie koszulki – Ty musisz jedynie przygotować projekt, resztą zajmiemy się my. Wykonamy nadruki, naniesiemy je na t-shirty, umożliwimy ich sprzedaż i wysyłkę. Niczym nie musisz się martwić.
  • Pomoc – jesteśmy po to, żeby wspierać Twoje pomysły i umożliwiać ich realizację.
  • Stworzenie własnej marki – każda marka może poszczycić się logiem, które znajduje się na metkach produktów. Nie inaczej będzie także z Twoim sklepem. Dzięki współpracy ze Stimago możesz wypromować swój brand i wypłynąć na szerokie wody.
  • Najwyższa jakość – koszulki Stimago są wykonane z bawełny najlepszej jakości, materiał umożliwi wydobycie maksimum potencjału z Twojego projektu.
  • Dodatkowy dochód – współpraca ze Stimago oznacza także wymierne korzyści. Zarobione środki możesz przeznaczyć również na wybrany cel charytatywny.
Please follow and like us: