Pomysły na prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Pomysły na prezent dla babci i dziadka

Rodzice są po to, żeby wychowywać, dziadkowie po to, żeby rozpieszczać. Ta stara maksyma znakomicie sprawdzała się w czasach naszego dzieciństwa. Babcie i dziadkowie towarzyszyli nam w czasie pierwszych sukcesów i porażek, byli źródłem olbrzymiej radości i najlepszym powiernikiem dziecięcych sekretów. Czas im się odwdzięczyć! W naszym kalendarzu obie uroczystości wypadają bezpośrednio po sobie – 21 i 22 stycznia. W tych dniach warto pamiętać o ukochanych osobach. Znalezienie oryginalnych i ciekawych prezentów nie jest co prawda łatwe, ale z pomocą Stimago z pewnością uda nam się stworzyć wyjątkowe rozwiązanie. Dzięki właściwie dobranemu podarunkowi nie tylko w wyjątkowy sposób uczcimy to piękne święto, ale okażemy także ukochanym dziadkom naszą miłość i przywiązanie.

Prezent na Dzień Babci na Stimago

Jakich prezentów chcemy dla naszych babć i dziadków? Oczywiście wyjątkowych! Propozycje, które znajdziemy na sklepowych półkach nie są w stanie zadowolić nas w żaden sposób. Warto skorzystać z oferty Stimago – znajdziemy tu wiele interesujących motywów. Zawsze możemy stworzyć je samodzielnie, wykorzystując w tym celu łatwy i intuicyjny kreator Stimago. Najpierw sprawdźmy jednak opcje dostępne już na portalu. Specjalnie na tę okazję w panelu bocznym została umieszczona kategoria „Dla babci i dla dziadka”. Znajdziemy tam wiele ciekawych wzorów.

Kategoria: babcia, dziadek

Podarunkowe inspiracje

Co wybrać? Możliwości jest naprawdę wiele. Oczywiście najbardziej klasyczne rozwiązanie – czyli T-shirt z ciekawym nadrukiem, nigdy nas nie zawiedzie. Taka koszulka z pewnością przyda się każdemu seniorowi i będzie przypominać mu każdego dnia i miłości, jaką obdarza go kochająca wnuczka lub wnuk.

T-shirt z nadrukiem dla babci i dziadka

Jednak t-shirt to nie wszystko. Równie ciekawą propozycją może stać się na przykład pluszowy miś. Na jego brzuszku umieścimy dowolny napis – możemy zawrzeć tutaj świąteczne życzenia albo imiona osób, wręczających podarunek.

Pluszak na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Koszulka dla babci i dziadka

Chociaż wybór motywów dostępnych na Stimago jest całkiem bogaty, możemy równie dobrze stworzyć własne projekty. Dzięki temu sprawimy dziadkom oryginalny prezent i na pewno trafimy w ich gusta. W tym celu udajmy się do kreatora Stimago, dostępnego po kliknięciu w odnośnik „Projektuj”.

Koszulka zaprojektowana w kreatorze Stimago

Kreator daje nam wiele możliwości – możemy przede wszystkim wybrać rodzaj prezentu, na który chcemy nadrukować nasz projekt. Koszulka to nie wszystko. Mamy w końcu zimę, a mrozy wcale nie chcą ustąpić. Dzięki Stimago bez problemu przygotujemy ciepłą bluzę z kapturem idealną na długie, chłodne wieczory. Będzie idealna zarówno dla babci, jak i dla dziadka. Docenią ją zwłaszcza aktywni seniorzy.

Bluza z kreatora Stimago

Jeżeli ukochany dziadek tęskni już za latem, możemy sprawić mu gustowną koszulkę polo z własnym nadrukiem. W tym celu wystarczy kliknąć na odpowiedni wzór w sekcji „wybierz produkt”. Taka koszulka stanie się nie tylko powodem do dumy, ale także stylowym uzupełnieniem każdej stylizacji. Można nosić ją bez niczego, bądź zarzucić na nią marynarkę. Decydując się na takie rozwiązanie, możemy być pewni idealnego trafienia w gust seniora.

Koszulka polo kreator Stimago

Kubek z nadrukiem dla dziadków

Równie dobrym rozwiązaniem na zimowe wieczory okaże się kubek, z którego ukochani dziadkowie będą mogli pić ulubione napoje. Zaprojektowanie takiego naczynia również nie sprawi nam żadnej trudności – wystarczy, że wybierzemy odpowiedni projekt graficzny. Możemy także dodać do niego dowolny napis – warto złożyć osobistą dedykację, która pozwoli powracać seniorom do miłych chwil.

Kubek dla dziadków

Please follow and like us: