Pomysły na prezent walentynkowy

Pomysły na Walentynki

Walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych, to z pewnością jedno z najpiękniejszych wydarzeń w ciągu całego roku. Pod żadnym pozorem nie możemy o nim zapomnieć. Z czym kojarzy się nam ten wyjątkowy dzień? Oczywiście z romantycznymi chwilami! Wybieramy się na uroczyste kolacje, chodzimy do kina i na długie spacery. Walentynki nie byłyby jednak walentynkami bez drobnych prezentów. To właśnie one pozwalają nam wyrazić uczucia i pokazać drugiej osobie, jak bardzo nam na niej zależy. Każdego roku stajemy jednak przed bardzo trudnym wyborem – znalezienie i idealnego podarunku na walentynki nie jest proste. Na szczęście z pomocą przychodzi nam Stimago! To prawdziwa kopalnia znakomitych rozwiązań. Zawsze możemy także stworzyć nasz prezent samodzielnie.

Koszulka na walentynki

T-shirt z własnym, oryginalnym nadrukiem, to znakomite rozwiązanie na każdą uroczystość. Dlaczego miałoby się nie sprawdzić także w dniu zakochanych? Na Stimago znajdziemy dziesiątki świetnych projektów. Wystarczy, że z menu po lewej stronie wybierzemy kategorię „dla zakochanych”. Jakie motywy są najpopularniejsze? Oczywiście niepodzielnie króluje serce pod każda postacią. W końcu to właśnie ono jest symbolem miłości. Znajdziemy także wiele modeli wykorzystujących dobrze znane teksty. Każdy z nas wie, że „all you need is love”. Warto podejść do tego dnia z uśmiechem i dystansem – powinien nam się w końcu kojarzyć z radością i najprzyjemniejszymi uczuciami. Oczywiście jeżeli nie znajdziemy idealnego wzoru, zawsze możemy go stworzyć. Przejdźmy do kreatora Stimago i zaprojektujmy własną koszulkę. W tym celu wykorzystajmy wspólne zdjęcia. Zawsze możemy stworzyć także imponujące kolaże. Wszystko zależy od naszej kreatywności.

Koszulki na Walentynki

Bluza na chłodne wieczory

Koszulka jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. Pamiętajmy jednak o tym, że Dzień świętego Walentego to zimowe święto. Podczas mroźnych wieczorów i poranków naszym nieodłącznym kompanem staje się ciepła bluza. Wcale nie musimy ograniczać się do modeli, które znajdziemy w sklepie. Zdecydowanie lepiej zaprojektować ją samodzielnie. Wszystko przygotujemy bez większego problemu, korzystając z kreatora Stimago – wystarczy, że na pole nadruku naniesiemy nasz wzór lub napis. Jeżeli brakuje nam pomysłu, zawsze możemy skorzystać z bogatej galerii wzorów. Wystarczy, że w polu wyszukiwania wpiszemy odpowiednie hasło (np. „miłość”, „serce”).

Bluza z motywem na Walentynki

Przytulanka na Walentynki

Czy istnieje coś przyjemniejszego od mięciutkiej przytulanki? Dzięki Stimago nie będziemy mieć już kłopotu z doborem odpowiedniego misia. Na jego brzuszku możemy umieścić dowolną grafikę lub napis. To świetny prezent dla każdej dziewczyny – spodoba się zarówno nastolatkom, jak i dojrzałym kobietom, każdy z nas uwielbia się przecież przytulać.

Przytulanka na Walentynki

Kubek w prezencie

Kolejnym uniwersalnym rozwiązaniem, które sprawi radość zarówno chłopakowi, jak i dziewczynie, będzie kubek. Dzięki takiemu prezentowi każdy poranek stanie się o wiele milszy i będzie przypominał o wspaniałej osobie, która wręczyła ten wyjątkowy podarunek. Na naczyniu możemy umieścić dowolną grafikę lub napis. Poświęćmy chwilę czasu na poszukiwania i znajdźmy szczególne rozwiązanie.

Please follow and like us: