Postanowienia noworoczne na koszulkach

Postanowienia noworoczne

Za nami Święta Bożego Narodzenia i Sylwester. Co przed nami? Prawie cały rok nowych wrażeń, przygód i możliwości. Jesteśmy ambitni i snujemy wielkie plany, doskonale wiemy jednak, że sprostanie postawionym sobie celom nie jest wcale łatwe. Czasami okazuje się, że wystarczy jedynie odrobinę pomóc szczęściu. Ciężka praca i upór to nie wszystko, warto wyposażyć się jeszcze w dodatkowy motywator. Jego stworzenie nie będzie wcale drogie, czasochłonne i skomplikowane. Najlepiej wybrać taki przedmiot, który towarzyszy nam każdego dnia i na każdym kroku staje się znakomitym impulsem do działania. Dzięki Stimago bez trudu stworzymy idealną koszulkę, która zagrzeje nas do boju i ułatwi realizację postanowień noworocznych.

Koszulka motywacyjna

Postanowienia większości z nas dotyczą rozpoczęcia prowadzenia zdrowego stylu życia – zależy nam na zrzuceniu zbędnych kilogramów, pozbyciu się cellulitu, wyrzeźbieniu muskulatury lub wypracowaniu zabójczej kondycji. Co będzie nam potrzebne do realizacji planów? Przede wszystkim hektolitry potu wylane na siłowni, rowerze lub na ścieżkach biegowych w parku. Regularne treningi wymuszają na nas wiele ustępstw – musimy inaczej się odżywiać, odmawiać sobie wielu przyjemności i wprowadzić w nasze życie odrobinę zorganizowania. Co nam się przyda? Koszulka motywacyjna, która doda sił i uświadomi nam, że każda kropla potu to krok bliżej realizacji naszych pragnień. Ostatecznie przecież „Liczy się wynik” – musimy o tym pamiętać podczas każdego dnia w tym roku.

Koszulki motywacyjne

Koszulka na siłownię

Jeżeli już mamy swój cel i wybieramy się na siłownię, warto wyposażyć się w odpowiedni strój, dzięki czemu wszyscy będą wiedzieć, że mają do czynienia z profesjonalistą (lub z przyszłym profesjonalistą 😉 ). Koszulki „odsłaniające” idealnie wyrzeźbiony kaloryfer lub prezentujące naszą monstrualną sylwetkę wprowadzą odrobinę humoru do siłowniowego życia, a nam samym dodadzą odwagi, by sprostać wszystkim wyzwaniom.

Śmieszne koszulki na siłownie

Patrzeć na szczyty

Nepalski himalaista Tenzing Norgay powiedział kiedyś, że „każdy ma swój Everest”. To hasło nie bez przyczyny stało się jednym z motywów przewodnich wielu koszulek dostępnych na Stimago. Gór nie musimy przecież odbierać w sensie dosłownym – każdy ma swoje wyzwanie i każdy sam musi mu podołać. To znakomity motywator, który pozwoli nam inaczej spojrzeć na problemy i wspiąć się nawet na najwyższe masywy.

Koszulki z motywem gór

Pewność siebie

W realizacji naszych postanowień noworocznych nic nie przyda nam się tak bardzo, jak spora doza pewności siebie. Jeżeli czujemy, że często nam jej brakuje, powinniśmy popracować również nad nią. Przecież nie do końca liczy się efekt, najważniejsze są chęci, praca włożona w realizację marzeń i przeświadczenie, że nawet jeśli się nie uda, i tak jesteśmy najwspanialszą osobą na świecie. Jakie koszulki wpłyną na nasze postrzeganie siebie? Warto zdać się na charakterne postaci z bajek. Idealnym motywatorem okażę się Mała Mi, która w uszczypliwy sposób poprawi nam humor i sprawi, że inaczej spojrzymy na świat!

Koszulki z Małą Mi

Please follow and like us: