Przywitaj wiosnę z nowymi koszulkami

Witaj wiosno ! 🙂

Choć do kalendarzowej wiosny jeszcze trochę czasu, ale słońce częstuje nas łaskawie swoimi promieniami już od dwóch tygodni.
Przyroda budzi się do życia, śpiochy wychodzą ze swoich legowisk. Czas porzucić chandrę i złe myśli, przegonić troski. Biegajmy, wychodźmy do ludzi, zrzucajmy warstwy okrycia na cebulkę chroniące przed zimnem. Nierzadko widać już śmiałków w samych podkoszulkach lub spodenkach. Przynajmniej ja już widziałam kilku odważnych 🙂
Macie jakieś pomysły, inspiracje na wiosenny t-shirt ? Może cytat z ulubionej książki lub filmu? Wiosną najwygodniej jest nosić praktyczne koszulki.
Pamiętajcie o naszym kreatorze gdzie możecie zaprojektować spersonalizowaną koszulkę z własnym nadrukiem lub wybrać z gotowych wzorów w serwisie.

Wystarczy jeden, skromny T-shirt z nadrukiem lub bez, spodnie dżinsowe i sweter. Nie trzeba dużo kombinować, żeby wyglądać modnie i bardzo na czasie.  Im więcej ciekawych T-shirtów w szafie, tym większe prawdopodobieństwo, że szybciej skomponujesz swój idealny look na cały dzień.
Poniżej wybrałam niektóre z nich, mam nadzieję, że Wam się spodobają. Pamiętajcie, że jak macie pomysł na ciekawy, oryginalny
wzór zgłoście się do nas.

Trochę humoru

Śmieszne rzeczy i ludzie z poczuciem humoru energetyzują, emanują szczęściem, promienieją. Też byś tak chciał, ale nie masz odwagi? Możesz spróbować na początek od t-shirtu ze śmieszną grafiką lub tekstem.

T-shirt z nadrukiem damski Piękna, mądra, wspaniała, ale już zajęta białyKoszulka damska z nadrukiem "Czekam na wiosnę.." (biała)Koszulka damska z nadrukiem "Biegam aby jeść więcej ciastków" (biała)

Trochę kolorów

Wiemy, że słońce pobudza do życia, a także kolory nastrajają pozytywnie i zmieniają nastrój. Kolorowe części garderoby, grafiki, napisy- otaczaj się tęczą barw i sprawdź jak działa.

Koszulka z nadrukiem damska Dzień Mamy 4 niebieskaT-shirt z nadrukiem damski Love rocksT-shirt z nadrukiem damski I'm not perfect. I'm limited edition. LIMEO

 

Motywacyjne

W t-shircie chodzisz na co dzień i na nim możesz umieścić coś co Ciebie motywuje. Przyjaciółka, mąż, żona, kolega/koleżanka z pracy mogą być wsparciem, ale to Ty musisz zacząć działać. Wzór możesz sam zaprojektować lub kupić w naszym serwisie.

Koszulka damska z nadrukiem Droga na szczytKoszulka z nadrukiem damska Padłaś? Powstań! Popraw koronę i zasuwaj! białaKoszulka damska z nadrukiem "CHILLOUT" (biała)

Please follow and like us: