Koszulka z nadrukiem

Koszulka z nadrukiem to wspaniały sposób na wyróżnienie się z tłumu i zaprezentowanie swoich poglądów i sympatii. Przed Wami szeroki wybór nadruków. Wybierz interesujący Cię t-shirt albo skorzystaj z kreatora i stwórz swoją własną koszulkę.


Koszulka damska z nadrukiem "MyszkaTV" (biała)
Koszulka patriotyczna męska "Godło Polski" - biała
T-shirt z nadrukiem męski Jestem w pracy a nie na wyścigach
Koszulka damska by Bartek Popiel - Liczy się wynik wz2
T-shirt męski z nadrukiem Święta 9
Koszulka męska z nadrukiem Please tell your boobs..
Koszulka męska z nadrukiem Jestę Fotografę czarna
Koszulka dla par (damska) "Mam zajebistego męża" - stimago.pl
Koszulka polo męska z nadrukiem "Jak bum cyk cyk" (szara)
Koszulka męska z nadrukiem czarna I'm fishing maniac
T- shirt męski z nadrukiem Dzień Taty 5
Koszulka damska z nadrukiem "Z rowerem zwiedzam cały świat" (biała)
Projekt użytkownika
Koszulka z nadrukiem damska "Sweet diet" (biała)
Koszulka z nadrukiem damska Dzień Mamy 4 niebieska
Tshirt męski czarny Klawisze małe gwiazdy - Alien
Koszulka męska z nadrukiem "+3 do męskości" (biały)
Koszulka z nadrukiem damska Be yourself- be sexy LIMEO
T-shirt damski z nadrukiem "Dżoker" (czarna)
Koszulka z nadrukiem damska Sparta 5 | SPARTANIN
Pokaż więcej

Kiedyś tworzenie własnych t-shirtów kojarzyło nam się z wprasowywaniem słabych jakościowo motywów albo dekorowaniem odzieży ręcznie za pomocą farb lub markerów. Wbrew pozorom profesjonalne naniesienie nadruku na t-shirt nie musi być wcale skomplikowane i drogie, a co więcej – nie musimy nawet wychodzić z domu! Dzięki kreatorowi Stimago bez żadnego problemu stworzymy efektowne i estetyczne projekty i umiejscowimy je na wybranym materiale.

Pomysły na koszulkę z nadrukiem

W procesie tworzenia własnej koszulki z nadrukiem ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możemy wykorzystać własne materiały lub zainspirować się jednym z tysięcy wzorów, udostępnionych w galerii kreatora. Oczywiście świetnym pomysłem będzie także wykorzystanie projektu stworzonego wcześniej przez innego użytkownika Stimago. W olbrzymiej ofercie sklepu znajdziemy koszulki z nadrukiem na każdą okazję – znajdzie się coś dla zapalonego wędkarza, miłośnika sportów siłowych, kobiety sukcesu albo zwolenników diety bezglutenowej i wegańskiej. Jednolite wzory tworzą fotografowie, członkowie organizacji i miłośnicy różnych stylów muzycznych. Jednym z najpopularniejszych nadruków na t-shirt są różnorodne napisy – jedne z nich skłaniają nas do przemyśleń, inne rozśmieszają do łez – teraz również my bez trudu możemy zdobyć część garderoby, która sprawi, że będziemy się wyróżniać i rozweselać innych. 

Koszulka z nadrukiem - pomysł na prezent

Oczywiście koszulka z nadrukiem to także świetny pomysł na prezent dla bliskich osób – w ofercie Stimago znajdziemy setki inspiracji na liczne uroczystości. Bez problemu znajdziemy ciekawe nadruki na t-shirt z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca, Dnia Babci, Walentynek czy Świąt Bożego Narodzenia. Najważniejszą cechą koszulek z nadrukiem jest jednak możliwość ich personalizacji – wybierajmy więc wzory jak najbardziej dostosowane do preferencji osób, które mają je nosić, twórzmy własne projekty i czerpmy radość z oglądania ich każdego dnia. Stimago to także możliwość otwarcia własnego sklepiku i zarabianiu dzięki tworzeniu pięknych i niepowtarzalnych koszulek z nadrukami.

Zapisz się do newslettera i odbierz 5% rabatu
Korzystanie ze strony internetowej marki Stimago oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies Akceptuję