Koszulka z nadrukiem

Koszulka z nadrukiem to wspaniały sposób na wyróżnienie się z tłumu i zaprezentowanie swoich poglądów i sympatii. Przed Wami szeroki wybór nadruków. Wybierz interesujący Cię t-shirt albo skorzystaj z kreatora i stwórz swoją własną koszulkę.


Koszulka damska z nadrukiem Keep Calm and meditate biała
Koszulka damska z nadrukiem Keep Calm and Eat Candy biała
Koszulka męska z nadrukiem Keep Calm And Grow Mustache biała
Koszulka z nadrukiem damska Z dnia na dzień jestem coraz ładniejsza... biała
Koszulka męska z nadrukiem Reggae 8 biała
Koszulka damska z nadrukiem Bob Marley forever czarna
T-shirt damski z nadrukiem Reggea Power biały
Koszulka męska z nadrukiem Jestę Fotografę czarna
Koszulka z nadrukiem damska Całuję lepiej niż gotuję
Koszulka męska z nadrukiem Krew 1 biała
T-shirt damski z nadrukiem I loved you.. czarny
Koszulka damska z nadrukiem Serce przebite strzałą żółta
Koszulka z nadrukiem damska Najlepsza babeczka na świecie.. czerwona
Koszulka męska z nadrukiem To za zdjęcia trzeba płacić?! czarna
Koszulka z nadrukiem damska Padłaś? Powstań! Popraw koronę i zasuwaj! biała
Koszulka z nadrukiem damska Padłaś? Powstań! Popraw koronę i zasuwaj! niebieska
Koszulka z nadrukiem damska Padłaś? Powstań! Popraw koronę i zasuwaj! czerwona
Koszulka z nadrukiem damska Padłaś? Powstań! Popraw koronę i zasuwaj! czarna
Koszulka z nadrukiem damska moje IQ 80B. czarna
Koszulka z nadrukiem damska Good girls go to heaven, Bad girls go to Ibiza. czarna
Pokaż więcej

Kiedyś tworzenie własnych t-shirtów kojarzyło nam się z wprasowywaniem słabych jakościowo motywów albo dekorowaniem odzieży ręcznie za pomocą farb lub markerów. Wbrew pozorom profesjonalne naniesienie nadruku na t-shirt nie musi być wcale skomplikowane i drogie, a co więcej – nie musimy nawet wychodzić z domu! Dzięki kreatorowi Stimago bez żadnego problemu stworzymy efektowne i estetyczne projekty i umiejscowimy je na wybranym materiale.

Pomysły na koszulkę z nadrukiem

W procesie tworzenia własnej koszulki z nadrukiem ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możemy wykorzystać własne materiały lub zainspirować się jednym z tysięcy wzorów, udostępnionych w galerii kreatora. Oczywiście świetnym pomysłem będzie także wykorzystanie projektu stworzonego wcześniej przez innego użytkownika Stimago. W olbrzymiej ofercie sklepu znajdziemy koszulki z nadrukiem na każdą okazję – znajdzie się coś dla zapalonego wędkarza, miłośnika sportów siłowych, kobiety sukcesu albo zwolenników diety bezglutenowej i wegańskiej. Jednolite wzory tworzą fotografowie, członkowie organizacji i miłośnicy różnych stylów muzycznych. Jednym z najpopularniejszych nadruków na t-shirt są różnorodne napisy – jedne z nich skłaniają nas do przemyśleń, inne rozśmieszają do łez – teraz również my bez trudu możemy zdobyć część garderoby, która sprawi, że będziemy się wyróżniać i rozweselać innych. 

Koszulka z nadrukiem - pomysł na prezent

Oczywiście koszulka z nadrukiem to także świetny pomysł na prezent dla bliskich osób – w ofercie Stimago znajdziemy setki inspiracji na liczne uroczystości. Bez problemu znajdziemy ciekawe nadruki na t-shirt z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca, Dnia Babci, Walentynek czy Świąt Bożego Narodzenia. Najważniejszą cechą koszulek z nadrukiem jest jednak możliwość ich personalizacji – wybierajmy więc wzory jak najbardziej dostosowane do preferencji osób, które mają je nosić, twórzmy własne projekty i czerpmy radość z oglądania ich każdego dnia. Stimago to także możliwość otwarcia własnego sklepiku i zarabianiu dzięki tworzeniu pięknych i niepowtarzalnych koszulek z nadrukami.

Zapisz się do newslettera i odbierz 5% rabatu
Korzystanie ze strony internetowej marki Stimago oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies Akceptuję