Bluza z nadrukiem

Kiedy nadchodzą długie jesienne wieczory, siłą rzeczy poszukujemy cieplejszych ubrań. Pod żadnym pozorem nie chcemy jednak rezygnować z unikalnego stylu i przekazu, który zapewniają t-shirty. Wybierz bluzę z idealnie pasującym do Ciebie nadrukiem. Możesz wykorzystać jeden z gotowych projektów lub stworzyć własny, unikalny motyw.


Bluza męska z nadrukiem "Jak bum cyk cyk" (czarna)
Bluza męska z nadrukiem "I'm fishing maniac" (szara)
Bluza męska z nadrukiem "STAR WARS Kiss Stormtrooper" (czarna)
Bluza męska z nadrukiem "Jak bum cyk cyk" (biała)
Bluza z nadrukiem - Czaszka
Bluza z kapturem wraz z nadrukiem - Marathon
Bluza męska z nadrukiem "STAR WARS Keep rollin' " (czarna)
Bluza z kapturem I am a fishing maniac.
Bluza męska z nadrukiem "I'm fishing maniac" (czarna)
Bluza męska z nadrukiem "Ejber" (niebieska)
Bluza męska z nadrukiem "Ejber" (czarny)
Bluza męska z nadrukiem "Lecim na Szczecin" (czarna)
Bluza męska z nadrukiem"STAR WARS Yoda campton" (czarna)
Bluza z nadrukiem - Paznańska Pyra
Bluza męska z nadrukiem "Let's go fishing" (czarna)
Bluza męska z nadrukiem "Paprykarze" (czarna)
Bluza by Bartek Popiel - Liczy się wynik
Bluza męska z nadrukiem"STAR WARS Bez golenia" (szara)
Bluza z kapturem I am a fishing maniac.
Bluza patriotyczna męska "Bóg, Honor, Ojczyzna"

Ten ciepły element garderoby jest nie tylko bardzo efektowny, ale także niezwykle praktyczny – dzięki niemu nie zmarzniemy nawet podczas największych zimowych mrozów, a nasze przywiązanie do ulubionego zespołu muzycznego, klubu sportowego lub hobby nie zniknie pod kolejnymi warstwami ubrań. Stworzenie własnej bluzy z nadrukiem jest niezwykle proste – na dobrą sprawę jedyne, czego potrzebujemy, to spora doza inwencji twórczej i chwila wolnego czasu.

Własny nadruk na bluzę 

Kreator Stimago oferuje nam bogatą ofertę wzorów, które bez trudu odnajdziemy po wprowadzeniu w okno wyszukiwarki żądanej frazy. Nadrukiem na bluzę może stać się dowolny napis, zdjęcie i obraz. Dzięki współczesnej technice stworzenie nawet najbardziej skomplikowanych projektów nie jest poza naszymi możliwościami! Skorzystajmy z porad zawartych na blogu Stimago, wyposażmy się w jeden z proponowanych programów graficznych i stwórzmy unikalny, spersonalizowany i niezwykle estetyczny nadruk na bluzę.

Bluza z nadrukiem - doskonały prezent

Nie musimy zostawiać tego przedmiotu tylko dla siebie. Bluza z nadrukiem stanie się także fantastycznym pomysłem na prezent dla bliskich nam osób. Okazji są setki, to od nas zależy, z której skorzystamy. Niech ten ciepły element garderoby stanie się miłym upominkiem, który każdego dnia będzie rozśmieszał obdarowywaną osobę. Nadrukiem na bluzę może stać się śmieszny tekst, osobliwa dedykacja albo wspólne zdjęcie. Przeszukajmy zakamarki naszego dysku twardego. Z pewnością znajdziemy w nich obraz, który ucieszy bliską nam osobę i stanie się odpowiednim nadrukiem na bluzę. Tego typu gadżet może stać się także świetnym uzupełnieniem wieczorów panieńskich i kawalerskich oraz innych imprez. Pokażmy całemu światu naszą radość i zaprośmy go do wspólnej zabawy.

Zapisz się do newslettera i odbierz 5% rabatu
Korzystanie ze strony internetowej marki Stimago oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies Akceptuję