Pluszak z nadrukiem

Lata mijają, a niektóre rzeczy się nie zmieniają. Nie ma lepszego kompana dzieciństwa niż pluszowy miś do którego zawsze można się przytulić. Miś z nadrukiem ucieszy nie tylko najmłodszych, z powodzeniem możemy podarować go naszym bliskim. To najlepszy sposób na wyrażenie uczuć.


Miś pluszowy z nadrukiem Przytul mnie
Miś pluszowy z nadrukiem Wyjdź za mnie

Naszymi adresatami nie muszą być jedynie dzieci, przytulanki w głębi serca uwielbiają przecież wszyscy. Szczególnym podarunkiem stanie się pluszak z nadrukiem. Jest nie tylko miękki, miły i bezpieczny dla zdrowia dzieci, ale także niezwykły, bo w stu procentach dostosowany do naszych preferencji i oczekiwań. Brzuszek misia może ozdobić dowolny nadruk na pluszaku. Doskonałym pomysłem na prezent z okazji chrztu, urodzin, imienin, Świąt lub roczku będzie na przykład przytulanka z imieniem dziecka i datą tej szczególnej uroczystości. Oczywiście nie musimy czekać na wyjątkowe okazje – naszych milusińskich możemy przecież rozpieszczać każdego dnia, a pluszowych przyjaciół nigdy dość. 

Miś z nadrukiem - najlepsza zabawka

Uczmy dzieci, że to, co dobre, zawsze musi być nieszablonowe i dostosowane do ich potrzeb. Świetnym pomysłem na nadruk na pluszaku będzie więc wyznanie naszych uczuć albo naniesienie dobranego przez nas motywu lub zdjęcia. Wbrew pozorom stworzenie takiej zabawki nie będzie wcale skomplikowane i drogie. Przy pomocy kreatora możemy wgrać dowolne zdjęcie z zakamarków naszego dysku twardego – taki pluszak z nadrukiem stanie się znakomitą pamiątką dzieciństwa, do której latorośl będzie chętnie wracać po latach.

Pluszak z nadrukiem dla dziewczyny

Oczywiście przytulanka może stać się także znakomitym pomysłem na upominek dla ukochanej dziewczyny, nawet jeżeli już dawno przestała być dzieckiem. Wykorzystajmy śmieszne teksty i wspólne zdjęcia, w galerii wzorów znajdźmy motywy związane z miłością i udekorujmy w ten niebanalny sposób słodkiego misia. Projektowanie nadruków na pluszaki to także świetny pomysł na biznes – rozprzestrzeniajmy nasze pomysły za pośrednictwem platformy Stimago i rozweselajmy efektami naszej pracy tysiące dzieci w całej Polsce. Miś może stać się także oryginalnym gadżetem, który wesprze różnego typu akcje charytatywne i działania reklamowe.

Zapisz się do newslettera i odbierz 5% rabatu
Korzystanie ze strony internetowej marki Stimago oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies Akceptuję