Kubek z nadrukiem

Kawa towarzyszy nam każdego dnia - rano budzi do życia, wieczorem nie pozwala zasnąć. To dlatego tak ważne jest naczynie, z którego ją pijemy. Dzięki kreatorowi Stimago w prosty sposób stworzymy unikalny kubek z nadrukiem. Bez przeszkód naniesiemy na niego dowolny tekst, wzór lub obraz, dzięki czemu ulubiony napój zawsze będzie smakował wyjątkowo.


Kubek z nadrukiem Paprykarze Szczecin
Kubek z nadrukiem - Liczy się wynik (biały)

Każdy z nas ma przynajmniej jeden ulubiony kubek. Niezależnie od tego, czy jesteśmy miłośnikami kawy, czy herbaty – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że gorący napój nie zawsze smakuje tak samo. Stworzenie własnego kubka z nadrukiem sprawiało kiedyś sporo problemów. Napisy i rysunki nanosiliśmy z pomocą markerów i farb. Niestety – nie zachwycały ani oryginalnością, ani trwałością. Dzięki kreatorowi Stimago bez przeszkód utworzymy własny projekt, o którego trwałość i jakość nigdy nie będziemy musieli się martwić.

Pomysły na nadruk na kubku

Jedyne czego potrzebujemy, to chwila wolnego czasu i spora doza inwencji twórczej. Kreator Stimago oferuje nam wiele możliwości – możemy użyć jednego z dziesiątek tysięcy motywów udostępnionej w bezpłatnej galerii kreatora. Dzięki intuicyjnemu edytorowi tekstu naniesiemy na kubek dowolny napis. Możemy także wykorzystać własny projekt. Wystarczy, że załadujemy plik graficzny wprost z naszego dysku twardego. Pomysłów na nadruk na kubku jest naprawdę mnóstwo – podzielmy się z innymi naszą pasją, logiem firmy albo herbem ukochanego klubu. Pochwalmy się ulubionym cytatem albo złotą myślą. Możemy także wykorzystać dowolny wzór, który po prostu nam się spodoba. Nie ma żadnych ograniczeń – stwórzmy kubek z nadrukiem, który po prostu nam się spodoba.

Znakomity prezent – kubek z nadrukiem

Kubek z nadrukiem może stać się także znakomitym pomysłem na prezent. Okazji jest mnóstwo – takie naczynie przyda się każdemu. Twórzmy unikalne projekty i uszczęśliwiajmy naszych najbliższych. To świetny wybór dla każdej pani domu i pracownika biurowego. Z pewnością okaże się także świetnym prezentem z okazji Dnia Ojca, Dnia Chłopaka i Walentynek. To od nas zależy, jaką formę przybierze unikalny kubek z nadrukiem.

 

 

Zapisz się do newslettera i odbierz 5% rabatu
Korzystanie ze strony internetowej marki Stimago oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies Akceptuję