Pokrowiec z nadrukiem

Elektronika otacza nas ze wszystkich stron. Każdy z nas ma w kieszeni smartfona i nie wyobraża sobie bez niego życia. Niestety te urządzenia są niezwykle podatne na zniszczenie – towarzyszą nam w końcu niemal wszędzie, często spadają na ziemie, a czasami ryzykują nawet kąpielą w wodzie. Aby uchronić nasze ukochane telefony przed niespodziewanymi wypadkami, najlepiej chować je w bezpiecznym pokrowcu.


Pokrowiec na telefon wzór ludowy
Pokrowiec na telefon Czaszka
Pokrowiec na telefon mały kotek
Pokrowiec na telefon ciastko - babka
Pokrowiec na telefon wzór ludowy
Pokrowiec na telefon Reggae

Pokrowce z nadrukiem to nie tylko bardzo praktyczne przedmioty. Dzięki Stimago mogą być także efektowne i estetyczne. Prosty w obsłudze i niezwykle intuicyjny kreator pozwoli nam na stworzenie własnych, spersonalizowanych pokrowców z nadrukiem. Wbrew pozorom nie jest to jedynie luksus, zarezerwowany dla nielicznych. Z zaprojektowaniem nadruku na pokrowiec poradzi sobie każdy.

Projekt pokrowca z nadrukiem

Musimy się zastanowić, jaki efekt chcemy osiągnąć. Godnym polecenia pomysłem będzie wykorzystanie jednego z tysięcy motywów udostępnionych w galerii kreatora Stimago. Wprowadźmy w pole wyszukiwarki słowa kluczowe i odnajdźmy wzór, który będzie najbliższy naszym oczekiwaniom. Wykonanie nadruku na pokrowiec w postaci tekstu będzie jeszcze łatwiejsze – wystarczy, że wprowadzimy wymyśloną przez nas frazę w pole edytora. Oczywiście możemy także wykorzystać własny wzór – bez problemu wgramy go z dysku twardego komputera a następnie osadzimy na naszym pokrowcu. To nie takie trudne. Skorzystajmy z rad udostępnionych na blogu Stimago: wykorzystajmy jeden z programów graficznych i twórzmy własne wirtualne dzieła sztuki. Świetnym rozwiązaniem będzie także skorzystanie z bogatej oferty tego typu wyrobów, stworzonej przez innych klientów Stimago.

Własne nadruki na pokrowiec

Sami także możemy zająć się profesjonalnie tworzeniem nadruków na pokrowce i dać innym szansę poznania naszej twórczości i preferencji. Odnajdźmy ludzi, którzy lubią to samo, co my. Uszczęśliwmy tych, którzy szukają możliwości uzewnętrznienia swoich preferencji i chcą je wyrazić przy pomocy pokrowca z nadrukiem. To także doskonały pomysł na prezent. Nadruk na pokrowiec z pewnością rozweseli obdarowywaną osobę i sprawi, że otrzymany od nas podarunek na długo zapadnie jej w pamięć.

Zapisz się do newslettera i odbierz 5% rabatu
Korzystanie ze strony internetowej marki Stimago oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies Akceptuję